آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
 
سخنگوی گروه مسلح موسوم به ارتش آزاد سوریه گفت که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در طول سالهای اخیر امیدهای واهی به آنها داد.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵
 
نشریه آمریکایی نیوزویک نوشت «حزب‌الله» پیروز اصلی نبرد حلب بوده و با این کار جایگاه خود را نه تنها در سوریه بلکه در لبنان نیز محکم کرده است.
نماز بر پیکر «یار دیرین» به امامت رهبر معظم انقلاب
مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران برگزار شد.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
وزیر سابق دفاع با بیان اینکه یکی از عرصه‌های مبارزه‌ای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی جریانات نفاق و ضد انقلاب بود، گفت: ایشان شخصیتی مجاهد و مبارز داشت.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
یک مقام محلی در استان نینوا روز دوشنبه اعلام کرد، مهم ترین خطوط دفاعی گروه تروریستی داعش در سمت راست رود دجله در غرب موصل فروپاشید.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
فرمانده کل سپاه گفت: یکی از اقدامات اصلی سپاه پاسداران فعالیت در زمینه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی است و سپاه همواره در میدان‌های نیاز انقلاب اسلامی حضور داشته است.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
خسرو معتضد تاریخ نگار کشورمان در گفتگو با خبرگزاری بسیج با اشاره به مهم ترین اقدامات فرهنگی و اجتماعی امیر کبیر اظهار داشت: امیر کبیر در طول دوران مسئولیت خود سفرهای متعددی به تفلیس، مسکو و سن پترزبورگ داشت و از جوانی جزء مستوفیان و منشیان دستگاه ولیعهدی بود. وی افزود: امیر کبیر انسان بسیار متمدن ...
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
به گزارش «نسیم آنلاین» علیرضا عزیزاللهی مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: طی ماه های اخیر قیمت دام سبک به سبب محدودیت در عرضه افزایش یافته اما قیمت دام سنگین هیچ گونه نوسانی را تجربه نکرده است. وی در پاسخ به این سوال که برخی مسئولان از عرضه گسترده دام زنده در میادین خبر می دهند، افزود: چنین اظهاراتی ...
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با پیش‌بینی افزایش قیمت مسکن در سال آینده و تشریح دلایل آن به شکسته‌شدن کمر تولید مسکن در کشور اشاره کرد و گفت:‌ مسئولان در حوزه مسکن فقط گفتاردرمانی می‌کنند.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 
گزارشی از متن و حاشیه دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید مصطفی احمدی روشن
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
 
وزیر بهداشت وجود هرگونه ابهام و اشکالی را در زمینه پرونده پزشکی آیت‌الله هاشمی رد کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
 
مطمئنا امشب مقام معظم رهبری در سوگ این دوست دیرین و این یار و همراه قدیمی خودشان سوگوار هستند برای ایشان هم آرزوی صبر می کنیم .
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
 
رنگ و لعابی که بوی فتنه می‌د‌‌هد‌‌!
این‌ها د‌‌ر شرایطی است که وقتی د‌‌ولتی غرق د‌‌ر اشرافی‌گری باشد‌‌ و میلیارد‌‌ها سکاند‌‌ار باشند‌‌ نه تنها چاره‌ای برای د‌‌رد‌‌ فقرا اند‌‌یشید‌‌ه نمی‌شود‌‌ بلکه تلاش می‌شود‌‌ تا نسل فقرا را منقرض کنند‌‌ تا جا برای بخور بخور به اند‌‌ازه باشد‌‌...
۱۰ هزار نقطه حمله در لبنان و موشک‌هایی‌که تا ریاض می‌رسند
ارتش رژیم صهیونیستی تخمین زد‌‌ه بود‌‌ که د‌‌ر جنگ چند‌‌‌جبهه‌ای آیند‌‌ه تقریبا ۱۰ هزار خانه تخریب خواهد‌‌ شد‌‌ و د‌‌ر نتیجه وزارت د‌‌فاع رژیم صهیونیستی محد‌‌ود‌‌ه‌های هشد‌‌ار را از ۲۵ منطقه د‌‌ر سال ۲۰۰۶ به۲۵۰ منطقه د‌‌ر سال ۲۰۱۶ ارتقاء د‌‌اد‌‌ که به معنی افزایش حد‌‌ود‌‌ د‌‌ه برابری آتش‌باری محد‌‌ود‌‌ه ...
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶
 
رهبر انقلاب صبح فردا (سه‌شنبه) با حضور در دانشگاه تهران، نماز را بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اقامه می‌کنند.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
 
نمایندگان مجلس با پذیرش درخواست کارشناسی سپاه و وزارت اطلاعات، ماده ۱۲۴ لایحه برنامه ششم توسعه را حذف کردند.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در حرم امام (ره)‌ دفن می‌شود.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دولت پشتوانه شجاع خود را از دست داده است.
فقدان همرزم و همگام سخت و جانکاه است
اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ای مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است...
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
 
صد و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی برگزار شد.