آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۴
 
به موازات بدعهدی دشمن که البته از او جز دشمنی، انتظاری هم نیست، آنچه مسبب نقض مکرر برجام شده و می‌شود، نقض تدبیر است توسط همین مردمان دستگاه دیپلماسی دولت اعتدال!
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۶
 
این نسل خود را انقلابی می‌داند و با تشکیل جبهه‌های مردمی، تلاش می‌کند تا جلوی هرگونه انحراف نسبت به آرمان‌های انقلابی را بگیرد. همین رویش‌هاست که جامعه را نسبت به آینده انقلاب امیدوار کرده و اندوه ناشی از کوچ بزرگان را قابل تحمل می‌کند.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
 
خبرهای رسیده درباره جزئیات احضار صفدرحسینی به دادسرا حکایت از آن دارد که صفدرحسینی مدعی شده هیچ تخلفی مرتکب نشده است!
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
 
کمالوندی گفت: در آن نشست آمریکایی‌ها قول دادند و متعهد شدند که از عملیاتی شدن آثار این قانون از طریق «ویو» جلوگیری خواهند کرد و تمدید قانون ایسا آثار عملی نخواهد داشت.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
 
در حالی که آمریکا به روش‌های مختلف سعی دارد بانک‌های جهانی را جریمه کند این بار با یک بانک کانادایی مصالحه کرده در ازای دریافت 500 هزار دلار از پیگیری قضایی نقض تحریم‌های ایران توسط این بانک صرف‌نظر کند.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
 
معاون وزیر خارجه در واکنش به اظهارات تیلرسون درباره بازبینی برجام تصریح کرد: بارها اعلام کردیم به هیچ وجه پرونده برجام دوباره باز نخواهد شد و اجازه نخواهیم داد چنین اتفاقی بیفتد و این نه تنها موضع ما بلکه موضع همه اعضای 1+5 است.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
 
فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند، فرق می‌کند در این گزارش نگاهی به این برخوردها در برخی از کشورهایی که فساد زیادی دارند، داشتیم.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
آیت الله موحدی کرمانی، گفت: ممکن است افرادی آدم‌های خوبی باشند اما مقبولیت نداشته و رای نیاورند پس باید همه شرایط را برای رسیدن به گزینه اصلح در نظر گرفت.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
26 دی‌ماه مصادف با بیست و یکمین شهادت سردار شهید بنامعلی محمدزاده فرمانده گردان مقداد و قائم مقام تیپ ذوالفقار لشکر 31 عاشورا است.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
 
معاون وزیر امور خارجه و رییس ستاد پیگیری اجرای برجام، امشب، میهمان برنامه متن و حاشیه خواهد بود.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
کارمندان بی بی سی در تماس هایی که با خانواده هایشان در ایران دارند ، از دست آزارهای جنسی مدیران بی بی سی می نالند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲
 
سخنگوی وزارت کشور در واکنش به ابلاغ یک طرح انتخاباتی به استانداران گفت: وزارت کشور به منظور تنویر افکار عمومی و پاسخگویی مناسب و گزارش دهی مطلوب به مردم به مناسبت دهه فجر دستورالعملی را صادر و ابلاغ کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷
 
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: از عملکرد اقتصادی دولت راضی نیستیم و در این زمینه مشکلات زیادی در کشور وجود دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
 
کارشناس ارشد مسائل بین المللی با بیان اینکه جلسه اخیر کمیسیون مشترک برجام، مشکل را حل نکرد، گفت: قانون ISA پابرجا ماند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: برجام یک تعهد بین‌المللی است و قابل بازنگری نیست. با توجه به نفوذی که آمریکا بر بانکهای اروپایی دارد تا آمریکا چراغ سبز ندهد آنها مبادلاتشان با ایران را شروع نمی‌کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۲
 
ارتش سوریه نسبت به عواقب حمله بامدادی صهیونیست‌ها به فرودگاه نظامی «المزه» در غرب دمشق، هشدار داد.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
 
تاکنون بسیار اعلام شده است که به جز قتل‌های پاییز سال ۷۷، حدود ۸۰ قتل دیگر طی دوران ریاست‌جمهوری آقای هاشمی روی داده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
 
«تد کروز» طرحی را به سنا ارائه کرده است که هدف نهایی آن وارد کردن نام سپاه پاسداران به فهرست گروه‌هایی است که واشنگتن آن‌ها را تروریست می‌خواند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
 
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: هفتاد و یکمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۶ دیماه واریز می‌شود.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
 
معاون رئیس‌جمهور بر لزوم حساسیت نسبت به واردات محصولات تراریخته تأکید کرد.