آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
برخی پشت میزنشین‌ها بیکار نامرئی هستند
نهادها به صورت جداگانه کار می‌کنند، یکی از مثال‌ها حقوق‌های نجومی است. دولت...
مسئول و موظفیم و باید روشنگری کنیم
ما در دوران دفاع مقدس حتی یک ناسیونالیست لائیک‌ ندیدیم که به خاطر ارزش‌هایی که به آن علاقه دارد، به جبهه بیاید و بجنگد. امروز وقتی که وصایای شهدا را می‌بینیم متوجه...
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
 
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در جلسه درس خارج خود از تعلل دستگاه های ذیربط در رسیدگی به حقوق های نجومی انتقاد و تصریح کرد که این مساله وجدان جامعه را جریحه دار کرده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
 
در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت مقرر شد مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسئولان حج عربستان درباره حج سال 1396 فراهم شود.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰
 
آنچه مد نظر برخی از فعالین سیاسی اصولگراست تحت عنوان وحدت گفتمانی مطرح می شود و ذیل آن نیز گفته می شود که با حضور مدافعان و یا ساکتین برجام اجماع نتیجه بخش برای حذف مشی لیبرال از قوه مجریه نتیجه بخش نخواهد بود و یا در ادامه کسب قدرت موفقیت حاصل نخواهد شد، این گزاره ای است که نیاز به بررسی جدی دارد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
 
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در حسینیه امام خمینی (ره) از سوی رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
 
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درخواست استیضاح عباس آخوندی وزیر راه همچنان امضاهای کافی را دارد، گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو نیز با ۴۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
 
معاونان وزیر خارجه ایران و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از آغاز ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین به رایزنی پرداختند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
 
در ادامه اجرای توافق هسته‌ای گروه ۱+۵ با صادرات اورانیوم به ایران موافقت کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱
 
در میان سیل خروشان ملت، افراد قلیلی نیز بودند که از نوع رفتار و شعارهایشان پیدا بود که چندان عزادار ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نبوده و بیشتر مقاصد سیاسی خود را تعقیب می‌کردند.
تقزیباً هیچ!!
ایران تصمیم گرفت به علت تمدید تحریم آمریکا، توافق هسته ای را تضعیف نکند...
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
 
اصول‌گرایان باید در شوراها از ائتلاف واحد حمایت کنند تا فهرست واحد آنها در مقابل سازمان‌های رأی اصلاح‌طلبان پیروز شود.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
 
نماینده مردم زاهدان در خانه ملت درخصوص مشکل آلودگی هوای کلانشهرها گفت: مشکل نداشتن قانون و نیاز به قانون‌گذاری نیست. دولت باید به وظیفه خود عمل کند که نمی‌کند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۱
 
ارتش عراق اعلام کرده که در عملیات تازه‌ای برای تصرف شمال موصل توانسته است عناصر گروه تروریستی داعش را به عقب براند، ولی پیشروی در برخی دیگر از مناطق این شهر به کندی صورت می‌گیرد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸
 
تشییع پرشکوه و کم‌نظیر مردم تهران و برگزاری پرتعداد مجالس سوگواری در شهرستان‌ها به خوبی نشان داد که مردم قدر شخصیت‌های دلسوز خود را می‌دانند و پاسخگوی مهری که دیده‌اند هستند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
 
بیکاری، درد دل‌ریش هر خانواده ایرانی است و تقریبا چشم‌انداز روشنی از سوی دولت در این زمینه ارائه نشده است. گرانی گوشت و بالا رفتن نرخ ارز هم در این روزها حسابی خبرساز و نقل محافل شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
 
یک روزنامه حامی دولت نوشت: با دلار ۴ هزار تومانی، تورم سر بلند می‌کند.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶
 
فرمانده نیروی قدس سپاه در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان گاهی اوقات تاکتیک های متفاوتی داشت ولی هاشمی استکبارستیز و صهیونیست ستیز بود.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
 
به گزارش پايگاه خبري انصارحزب الله - برجام نزد دولتی‌ها اسامی مختلفی دارد؛ از «آفتاب تابان» گرفته تا «فتح‌الفتوح»، «پیروزی عظیم ملت ایران» و«هوای تازه» عناوینی است که دولت برای این سند هسته‌ای به کار برده است. معنای همه این عناوین خاص نیز این است که با برجام می‌توان بسیاری از مشکلات کشور را رفع و رجوع ...
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
 
دادستان کل کشور با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: مردم به خدمتگزاران خود علاقه‌مند هستند.