آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
سردار دهقان ضمن انتقاد از خرید صرف از خارج گفت: بیش از ۱۲سال است که قرار است ۸ فروند کشتی کانتینربر تولید کنیم اما این کار انجام نشده زیرا اولین راهی که به نظر می‌رسد، خرید از خارج است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
 
چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده‌ام. من برای دوری از سیاه‌نمایی مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری سکوت محض کردم تا خدایی نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
اگرچه برخی حضور مسعود سلطانی‌فر در ورزش را فرصتی برای رهایی از مشکلات این حوزه می‌دانستند؛ اما اینگونه دیده می‌شود که توجه چندانی بدان نداشته و از احوال ناخوش آن بی‌خبر است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 
معاون اول رئیس جمهور گفت: می‌گویند اگر دست از موشک برندارید و این کار را متوقف نکنید، شما را تحریم می‌کنیم. آیا هیچ انسان عاقلی چنین اقدامی انجام می‌دهد که خودش را از یک سلاح دفاعی محروم کند؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸
 
«هیچ کس باور نمی کرد که ترامپ در کمتر از یک ماه از ورود رسمی به کاخ سفید به عنوان رییس جمهور آمریکا سیاست هایی بر خلاف باراک اوباما درباره ایران اتخاذ کند.»
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
 
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید بازرسان این آژانس عملیات بازرسی را در حال اجرا دارند و در باب اینکه ایران به برجام پایبند است یا خیر تحقیق می‌کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
باید دولت به این معضلات و کاستی های استان ورود کند!این دولت که مدعی بود کاربلد است و خود ژنرال مدیریت می دانند،اگر این شیوه مدیریت است که باید عرض کنیم که یک آبدارچی بهتر مدیریت می کند تا برخی از این آقایان!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
چرا اقتصاد "مقاومتی" نشد؟
یکی بودن تیم اقتصادی دولت اعتدال با دولت های سازندگی و اصلاحات در کنار یکی شدن خروجی این سه دولت؛ این گمانه را تقویت کرده است که...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
 
شبکه دولتی انگلیس در تحلیلی تاکید کرد از نگاه حاکمیت امثال خاتمی باید توبه کنند و مجازات شوند و ادعای آشتی ملی خاتمی نسبتی با واقعیت‌های سیاسی مستقر برقرار نمی‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
درخواست اصلی جریان صدر مبنی بر انحلال کمیته انتخابات درحالی مطرح می شود که هنوز بیش از ۱۴ ماه تا زمان برگزاری انتخابات در این کشور زمان باقی مانده و این شتابزدگی جای تامل دارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
 
مشاور موقت امنیت ملی ترامپ فردی است که به حمله و اشغال عراق کمک کرد و پس از حضور نظامیان آمریکایی در عراق با اعزام شکنجه‌گر‌ از طریق یک شرکت خصوصی از این مسئله سود برد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
 
عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری نشست اعضای این هیئت برای تعیین زمان استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
 
روزنامه شرق پس از چند روز فضاسازی و بازی تیتری با حصر دو تن از سران فتنه، در توضیحی چند خطی به دروغ بودن این فضاسازی اذعان کرد!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
 
پروژه آشتی ملی بر القاء دو انگاره نادرست وقوع تهدید خارجی و عدم انسجام اجتماعی استوار است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
 
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به مذاکرات ایران و عربستان برای برنامه ریزی مراسم حج اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران دو شرط برای حضور در مراسم حج دارد که محور مذاکرات ۵ اسفند ما با دولت آل سعود حول همین دو شرط می چرخد. نماینده مردم ورامین در مجلس ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸
 
عضو گروهک نهضت آزادی فاش کرد که عملیات فریب «آشتی ملی» را این گروهک‌ سر زبان اصلاح‌طلبان انداخته است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
 
یارانه نقدی بهمن ماه ساعت ۱۲ بامداد سه شنبه ۲۶ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴
 
در آستانه ششمین سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین، منابع آگاه از ورود ۶۰ نیروی ویژه رژیم صهیونیستی به فرودگاه منامه خبر دادند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۳
 
میرحسین موسوی و مهدی کروبی باوجود اقدامات غیرقانونی پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم با ممانعت از سوی نیروهای انتظامی مواجه نشدند تا با آگاهی‌سازی گسترده شبهات باقی‌مانده برای مردم مرتفع شود؛ ولی آن هنگامی‌که گام‌های جدیدی برای برپایی مجدد فتنه متناسب با سناریوهای براندازی دشمن و همزمانی با رخدادهای ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳
 
نماینده مردم تهران گفت: تهدید واقعی امروز اقتصاد ایران ترامپ نیست بلکه تهدید واقعی رفتار غیر کارشناسی برخی مدیران است.