آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۴
 
آری! قرار نیست رفتار و گفتار از روی کرامت امت حزب‌الله، ترجمه به تحلیل‌های علیل و من‌درآوردی شود! فتنه‌ علیه ۴۰ میلیون رای ملت و آن همه بی‌آبرویی و قدرنشناسی و گرا به دشمن در زمینه تحریم، در هر صورت و علی کل حال محکوم است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
 
قوه قضاییه در خصوص استرداد یکی از متهمان پرونده فساد نفتی توضیحاتی را ارائه داد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
 
حاج قاسم سلیمانی در مراسم غبارروبی ضریح مطهر حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در مشهد
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
 
مشاور رئيس جمهور در دولت اصلاحات می‌گوید، اصلاح طلبان نباید نقش پطروس فداکار را بازی کنند و هزینه توقف در روحانی را بپردازند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵
 
از لحظه انتشار خبر درگذشت هاشمی رفسنجانی، برخی از جریان‌ها و کانال‌های تلگرامی وابسته به آنها تلاش کردند مرگ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را «مشکوک» جلوه دهند و بگویند که هاشمی رفسنجانی به مرگ طبیعی از دنیا نرفته و به زبان ساده، به قتل رسیده است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
 
این اولین پرواز جنگنده اف-۳۵ شبح در منطقه محسوب می شود که در نتیجه حمله جنگنده های شبح، چند انفجار مهیب در فرودگاه مزه دمشق صورت گرفت.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
 
عباس عراقچی در کنفرانس خبری به مناسبت یک سالگی اجرای برجام گفت: از منظر سیاست داخلی هر کدام برجام را براساس منافع جناحی خود بررسی می‌کنند که از نظر ما خوب است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
 
از مهر امسال در محاسبه قیمت گاز، قیمت پلکانی حذف و همه مشترکان اعم از پرمصرف و کم‌مصرف به ازای مصرف هرمترمکعب گاز ۱۵۰تومان می‌پردازند، موضوعی که باعث افزایش قیمت گاز برای کم مصرفها وکاهش قیمت برای مشترکین پرمصرف شده و خلاف اقتصاد مقاومتی است
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲
 
در اردوگاه معلمان که همیشه در جامعه قابل مثال زدن بوده است، چرا این اعتماد را خدشه‌دار می‌کنند؟! چرا اندک اندک سرمایه معلم مظلوم که جمع می‌شود، خروار خروار وام می‌شود و به جیب افراد سودجو می‌ریزد؟! این نشانه بارز عدم نظارت و رها شدن کنترل بوده است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
 
دستجردی گفت: بیکاری و رکود و مشکلات اقتصادی و حقوق‌های نجومی از مشکلات اصلی کشور است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
 
رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد یکی از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی به کشور خبر داد و گفت: این فرددر یکی از کشورهای آمریکای مرکزی ردیابی ، دستگیر و به مقامات قضائی کشور تحویل داده شد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶
 
رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه مسیر اعتراض به برجام از منظر حقوقی مسدود است و ادامه اعتراض منجر به بازگشت همه قطعنامه ها علیه ایران می شود، تاکید کرد:طبق مواد ۳۶ و ۳۷ برجام امکان استفاده حقوقی از برجام علیه آمریکا وجود ندارد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴
 
جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: فضاسازی برخی رسانه‌های ضد انقلاب و وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، ناشی از مقابله قاطع این سازمان با عناصر نفوذی و حلقه های اصلی مفساد اقتصادی است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
 
نوع این قرارداد اجاره به شرط تملیک و به نوعی فایناس است که بر این اساس ایران ایر در طول بهره برداری از این هواپیماها اقساط آن را به صورت ماهیانه به شرکت فاینانس کننده که یک شرکت خارجی است پرداخت می کند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
 
سرپرست سازمان حج و زیارت با اعلام آغاز برنامه‌ریزی‌ها برای سفر حج تمتع، گفت:‌ طبیعتا اگر مذاکرات در زمان مشخص شده به نتیجه برسد، می‌توان برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های حج سال آینده را انجام داد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
 
تندروها که از سالهای اول پیروزی انقلاب تا کنون، از هر فرصتی برای تنش آفرینی استفاده کرده و برایشان فرقی میان افراد انقلابی و غیرانقلابی نیست، ناگهان پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، تهمت هایی که به ایشان زده بودند را فراموش کرده و سعی کردند ایشان را چهره ای نزدیک به خود نشان دهند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به قابل اتکا نبودن آمار تعداد نجومی‌بگیران، گفت: مدیری که امین تلقی می‌شود و در توزیع منابع به نفع خود برداشت می‌کند، هر کار دیگری نیز از او ممکن است سر بزند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰
 
درگذشت آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در حالي كشور را در بهتي بزرگ فرو برد كه اين بهت براي اصلاح‌طلبان مضاعف‌تر از ساير جناح‌هاي سياسي است؛ جناحي كه با پنهان شدن پشت اين چهره مشهور عرصه سياست به دنبال تحقق اهداف خود بود. اما حالا با ارتحال اين چهره شاخص، جريان اصلاح‌طلبي به دنبال استقلال و ساخت هويتي جديد ...
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
 
همسر شهيد عبدالرضا مجيري مي‌گفت: «اولين هديه‌اي كه همسرم به من داد، دستمال سبزي بود كه اشك‌هايش براي اباعبدالله(ع) را با آن پاك كرده بود.»
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۶
 
 فضای بزرگداشت مرحوم هاشمی، ۱۰ درصد به آرای روحانی افزود!«علی مطهری» از فعالان سیاسی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اخیراً در یک مصاحبه که سایت آفتاب آنرا منتشر کرد، گفته است:«تندروی همیشه بد است. از اول انقلاب تا امروز هم هر جا تندروی کرده‌ایم به انقلاب ضربه زده‌...