آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲
 
سخنگوی وزارت کشور در واکنش به ابلاغ یک طرح انتخاباتی به استانداران گفت: وزارت کشور به منظور تنویر افکار عمومی و پاسخگویی مناسب و گزارش دهی مطلوب به مردم به مناسبت دهه فجر دستورالعملی را صادر و ابلاغ کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷
 
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: از عملکرد اقتصادی دولت راضی نیستیم و در این زمینه مشکلات زیادی در کشور وجود دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
 
کارشناس ارشد مسائل بین المللی با بیان اینکه جلسه اخیر کمیسیون مشترک برجام، مشکل را حل نکرد، گفت: قانون ISA پابرجا ماند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: برجام یک تعهد بین‌المللی است و قابل بازنگری نیست. با توجه به نفوذی که آمریکا بر بانکهای اروپایی دارد تا آمریکا چراغ سبز ندهد آنها مبادلاتشان با ایران را شروع نمی‌کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۲
 
ارتش سوریه نسبت به عواقب حمله بامدادی صهیونیست‌ها به فرودگاه نظامی «المزه» در غرب دمشق، هشدار داد.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
 
تاکنون بسیار اعلام شده است که به جز قتل‌های پاییز سال ۷۷، حدود ۸۰ قتل دیگر طی دوران ریاست‌جمهوری آقای هاشمی روی داده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
 
«تد کروز» طرحی را به سنا ارائه کرده است که هدف نهایی آن وارد کردن نام سپاه پاسداران به فهرست گروه‌هایی است که واشنگتن آن‌ها را تروریست می‌خواند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
 
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: هفتاد و یکمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۶ دیماه واریز می‌شود.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
 
معاون رئیس‌جمهور بر لزوم حساسیت نسبت به واردات محصولات تراریخته تأکید کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
 
وزیر جهاد کشاورزی دلیل زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی را پیش آمدن موضوع اعمال تحریم و رکود حاکم بر بازار عنوان کرد و گفت: جیب‌ها روز به‌روز خالی‌تر و هزینه‌ها سنگین‌تر شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
 
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت استان تهران با انتقاد از روند کند آزادسازی سهام عدالت، گفت: تا سال ۹۴، ۲۷ هزار میلیارد تومان از مطالبات سهام عدالت از طریق منابع حاصل از سود آن تسویه شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۹
 
کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: یک مقام ارشد نظامی رژیم صهیونیستی با تأکید بر اینکه ایران مهمترین تهدید برای این رژیم است، گفت: تهدید اصلی در سوریه، قوت گرفتن ایران و حزب‌الله در این کشور پس از خروج قدرت‌های بزرگ است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
 
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای عراقی توانسته‌اند کنترل ۷۰ تا ۸۰ درصد بخش شرقی موصل را از داعش بازپس‌گیرند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
 
افراطیون مدعی اصلاحات مایل به تکرار بازی دوگانه و مزورانه خود با روحانی پس از درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی هستند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
 
کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: رئیس دیوان محاسبات منشأ پرداخت‌های نجومی را ضعف کنترل‌های داخلی یا بی‌اعتقادی برخی مدیران به این کنترل دانست.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری بابیان اینکه امروز اداره دنیا در دست اراذل است، گفت: دشمنان به دلیل وجود نیروهای مسلح قوی و پرتوان جرأت دست‌اندازی به کشور ما را ندارند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
 
بااقدام به موقع دانشجویان انقلابی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان سوءاستفاده فتنه‌گران از درگذشت حجت‌الاسلام هاشمی‌ رفسنجانی خنثی شد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱
 
مادر شهید احمدی روشن گفت: حضرت آقا خامنه ای گفتند شهید احمدی روشن دارای دو وجه است هم اینکه عالم و دانشمند بودند و هم اینکه مومن و متعهد و ایشان دارای دو بال می باشد که در روز قیامت شما را هدایت می کنند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
 
یک روزنامه آلمانی در آستانه تحویل رسمی پست ریاست جمهوری آمریکا از اوباما به ترامپ به بررسی نتایج هشت سال ریاست جمهوری اوباما پرداخته و از امیدهایی که به یأس تبدیل شد خبر داد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
 
دبیر شورای نگهبان در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی توسعه‌ای را اعلام کرد.