آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
 
نوع این قرارداد اجاره به شرط تملیک و به نوعی فایناس است که بر این اساس ایران ایر در طول بهره برداری از این هواپیماها اقساط آن را به صورت ماهیانه به شرکت فاینانس کننده که یک شرکت خارجی است پرداخت می کند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
 
سرپرست سازمان حج و زیارت با اعلام آغاز برنامه‌ریزی‌ها برای سفر حج تمتع، گفت:‌ طبیعتا اگر مذاکرات در زمان مشخص شده به نتیجه برسد، می‌توان برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های حج سال آینده را انجام داد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
 
تندروها که از سالهای اول پیروزی انقلاب تا کنون، از هر فرصتی برای تنش آفرینی استفاده کرده و برایشان فرقی میان افراد انقلابی و غیرانقلابی نیست، ناگهان پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، تهمت هایی که به ایشان زده بودند را فراموش کرده و سعی کردند ایشان را چهره ای نزدیک به خود نشان دهند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به قابل اتکا نبودن آمار تعداد نجومی‌بگیران، گفت: مدیری که امین تلقی می‌شود و در توزیع منابع به نفع خود برداشت می‌کند، هر کار دیگری نیز از او ممکن است سر بزند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰
 
درگذشت آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در حالي كشور را در بهتي بزرگ فرو برد كه اين بهت براي اصلاح‌طلبان مضاعف‌تر از ساير جناح‌هاي سياسي است؛ جناحي كه با پنهان شدن پشت اين چهره مشهور عرصه سياست به دنبال تحقق اهداف خود بود. اما حالا با ارتحال اين چهره شاخص، جريان اصلاح‌طلبي به دنبال استقلال و ساخت هويتي جديد ...
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
 
همسر شهيد عبدالرضا مجيري مي‌گفت: «اولين هديه‌اي كه همسرم به من داد، دستمال سبزي بود كه اشك‌هايش براي اباعبدالله(ع) را با آن پاك كرده بود.»
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۶
 
 فضای بزرگداشت مرحوم هاشمی، ۱۰ درصد به آرای روحانی افزود!«علی مطهری» از فعالان سیاسی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اخیراً در یک مصاحبه که سایت آفتاب آنرا منتشر کرد، گفته است:«تندروی همیشه بد است. از اول انقلاب تا امروز هم هر جا تندروی کرده‌ایم به انقلاب ضربه زده‌...
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۴
 
به موازات بدعهدی دشمن که البته از او جز دشمنی، انتظاری هم نیست، آنچه مسبب نقض مکرر برجام شده و می‌شود، نقض تدبیر است توسط همین مردمان دستگاه دیپلماسی دولت اعتدال!
رجزهای پرشمار د‌‌شمن و پرسش‌های بی‌پاسخ ما!
این سند‌‌ تاریخی د‌‌ر آخرین روزهای عمر د‌‌ولت اوباما و آخرین ماه‌های عمر د‌‌ولت روحانی، تنها یکی از نشانه‌هایی است که آیند‌‌گان را قاد‌‌ر به قضاوت د‌‌ر برهه‌ای پر مناقشه از تاریخ انقلاب اسلامی خواهد‌‌ نمود‌‌...
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۶
 
این نسل خود را انقلابی می‌داند و با تشکیل جبهه‌های مردمی، تلاش می‌کند تا جلوی هرگونه انحراف نسبت به آرمان‌های انقلابی را بگیرد. همین رویش‌هاست که جامعه را نسبت به آینده انقلاب امیدوار کرده و اندوه ناشی از کوچ بزرگان را قابل تحمل می‌کند.
اینجا «توئیتر»؛ ساعت د‌‌قیقاً ۱۰ شب است
با این وصف باید‌‌ گفت اختلاف و بگومگوی رؤسای د‌‌و قوه مجریه و قضائیه معلول روند‌‌ی است که منشاء آن رسانه‌های بیگانه و برخی عناصر مشکوک د‌‌اخلی بود‌‌ه‌اند‌‌. این روند‌‌ حکایت از طراحی یک یا چند‌‌ سناریوی ترکیبی د‌‌ر آستانه انتخابات د‌‌ارند‌‌ که ممکن است اجرای آنها به تنهایی یا به موازات یکد‌‌یگر برای ...
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
 
خبرهای رسیده درباره جزئیات احضار صفدرحسینی به دادسرا حکایت از آن دارد که صفدرحسینی مدعی شده هیچ تخلفی مرتکب نشده است!
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
 
کمالوندی گفت: در آن نشست آمریکایی‌ها قول دادند و متعهد شدند که از عملیاتی شدن آثار این قانون از طریق «ویو» جلوگیری خواهند کرد و تمدید قانون ایسا آثار عملی نخواهد داشت.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
 
در حالی که آمریکا به روش‌های مختلف سعی دارد بانک‌های جهانی را جریمه کند این بار با یک بانک کانادایی مصالحه کرده در ازای دریافت 500 هزار دلار از پیگیری قضایی نقض تحریم‌های ایران توسط این بانک صرف‌نظر کند.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
 
معاون وزیر خارجه در واکنش به اظهارات تیلرسون درباره بازبینی برجام تصریح کرد: بارها اعلام کردیم به هیچ وجه پرونده برجام دوباره باز نخواهد شد و اجازه نخواهیم داد چنین اتفاقی بیفتد و این نه تنها موضع ما بلکه موضع همه اعضای 1+5 است.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
 
فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند، فرق می‌کند در این گزارش نگاهی به این برخوردها در برخی از کشورهایی که فساد زیادی دارند، داشتیم.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
آیت الله موحدی کرمانی، گفت: ممکن است افرادی آدم‌های خوبی باشند اما مقبولیت نداشته و رای نیاورند پس باید همه شرایط را برای رسیدن به گزینه اصلح در نظر گرفت.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
26 دی‌ماه مصادف با بیست و یکمین شهادت سردار شهید بنامعلی محمدزاده فرمانده گردان مقداد و قائم مقام تیپ ذوالفقار لشکر 31 عاشورا است.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
 
معاون وزیر امور خارجه و رییس ستاد پیگیری اجرای برجام، امشب، میهمان برنامه متن و حاشیه خواهد بود.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
کارمندان بی بی سی در تماس هایی که با خانواده هایشان در ایران دارند ، از دست آزارهای جنسی مدیران بی بی سی می نالند.