آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
نویسنده کتاب «گلستان یازدهم» از دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش‌ها به مصاحبه اخیرش گفت که اظهاراتش به معنی انکار ضرورت تقویت صنایع موشکی نبوده است.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
 
وزیر دفاع گفت: نباید این مسئله (برجام) را از یک سو دست کم گرفت و آن را هیچ قلمداد کرد و یا آن را همه چیز دانست که مابه‌ازا ندارد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
 
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در تشریح جزئیات تازه از دستگیری 32 نفر ازمدیران و اعضای کانال تلگرامی دراستان هرمزگان گفت: این افراد با تحریک اشخاص به انحرافات جنسی، گرایش به مضامین غیر اخلاقی و ایجاد پروفایل غیر واقعی به جذب بیش از سه هزار نفر در کانال‌های غيراخلاقی اقدام کرده بودند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم با بیان اینکه امنیت امروز کشور به دلیل توان بالای دفاعی است،گفت: توان موشکی کشور باعث شد طرف غربی پای میز مذاکره بنشیند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹
 
نشست خبری رئیس‌جمهور با موضوع برجام امروز در حالی برگزار شد که رسانه‌های منتقد اجازه سؤال از رئیس‌جمهور را نیافتند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
 
رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تحریم‌ها علیه ایران از ۲۷ دی ۹۴ برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ‌اندازی‌هایی داشت.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۶
 
عصر دیروز صدای شلیک ضدهوایی در دل تهران، اتفاق نابهنگامی بود که اهالی شهر را شگفت زده کرد. گزارش واکنش های مردم از این اتفاق را در مجله مهر بخوانید.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
 
نمایندگان مجلس و کارشناسان تاکید کردند: واکنش منفعلانه به نقض برجام به افزایش کارشکنی و اعمال تحریم‌های بیشتر منجر می‌شود.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۰
 
عضو سابق حزب کارگزاران بدون ارائه مستندی، ادعا کرد که رسانه ملی علیه دولت است!
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۷
 
تهمت تعطیل کردن ثریا به مدیران صدا و سیما و یا دولتمردان، تهمت بزرگ و بی اساسی است. ‌ثریا تعطیل نشده است. به ثریا گفته اند باید مثل سایت فردو از این به بعد فقط علمی باشد.‌
نمره برجام تا به اینجا زیر ۱۰ است
اقداماتی را آقای روحانی دستور داده اند که هیچکدام جواب نقض تحریم های آمریکا نمیتواند باشد به دلیل اینکه وظیفه ذاتی و قانونی وزارت خارجه این است که در صورت...
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷
 
رئیس سازمان محیط زیست گفت: در کشور چین ۵۰۰ میلیون نفر در معرض آلودگی شدید قرار دارند ولی خدا را شکر ما در تهران هرگز به این میزان نرسیده‌ایم.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
 
وزیر انرژی آمریکا، در بیانیه خود در سالگرد اجرای "برجام" تاکید کرد که گزارش «آژانس بین المللی انرژی اتمی» در تایید پایبندی ایران به تعهدات خود، حاکی از این است که توافق هسته ای ایران و غرب جواب داده است.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دیپلماسی پنهان از سال ۷۰ شروع می‌شود که دنبال برقراری ارتباط امریکا با مسئولین نظام جمهوری اسلامی بودند که آقای ظریف استاد این دیپلماسی پنهان است!
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودند، بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
 
نهمین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با خبرنگاران داخلی و بین‌المللی امروز(سه شنبه) از ساعت ۱۶ آغاز می شود.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از عدم برگزاری نشست‌های این ستاد انتقاد کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
جمهوری اسلامی ایران با هدف مطلع شدن طرف سعودی ازمحورهای مورد نظرکشورمان ، به دعوتنامه وزارت حج عربستان پاسخ داد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷
 
دادسرای فرهنگ و رسانه برای مدیرمسئول نشریه رمزعبور به اتهام انتشار مذاکرات غیر علنی محاکم دادگستری، قرار مجرمیت و جلب به دادرسی صادر کرد.