آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
 
وزیر خارجه ایران تأکید کرد که اقدام واشنگتن در آماده کردن تحریم‌های جدید علیه ایران با هدف تحریک و آشفته‌ کردن تهران صورت می‌گیرد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۴
 
احمدی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید اظهار کرد: همه مسئولان و معاونان در استانداری های سراسر کشور وظیفه دارند تا خدمات دولت را به مردم بگویند و شفاف سازی کنند.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
 
تاریخ انقلاب اسلامی ایران مشحون است از خدمت و خیانت افراد و جریان‌هایی که مرور آنها برای نسل امروز که رودررو با این حقیقت شکوهمند است، بس ضروری و حیاتی است.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
مرحله اول رزمایش سه روزه نیروی زمینی سپاه در کویر مرکزی ایران آغاز شد.
بازی اروپا و آمریکا با ایران«غرق مصنوعی» است
واقعیت این است، وقتی مردم وعده‌ها را می‌بینند، بعد وقتی به زمان وفای به‌عهد می‌رسد چیزی نمی‌بینند، طبیعی است ممکن است دو حالت پیدا کنند. یکی اینکه مسئولان مربوط نمی‌توانند، و یکی اینکه نمی‌خواهند....
آنچه که در خوزستان پیش آمد دل انسان را می‌خراشد
درست است که برخی مسائل به چاره‌اندیشی‌های بلندمدت احتیاج دارد اما این حرف که وضعیت فعلی نتیجه به فکر نبودن گذشتگان است، کافی نیست و مشکلی را حل نمی‌کند و چند صباح دیگر نیز دیگران...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
 
ماجرای تکریم آیت‌الله خوشوقت توسط رهبر انقلاب
ایشان فرمودند که طوفان‌ها زیاد است و مقاومت‌کردن در برابر این طوفان‌ها مشکل است. به یک جایی وصل بشوید که این بادها شما را...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، با بیان اینکه بودجه سال ۹۶ حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومان کسری خواهد داشت، گفت: روند استقراض خارجی در بودجه سال ۹۶ به شکل خطرناکی افزایش یافته است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
 
یک روزنامه آلمانی با استناد به نتایج یک نظرسنجی غربی از دلسردی ایرانی‌ها درباره نتایج برجام نوشته و درباره به خطر افتادن این توافق در دراز مدت و در سایه سیاست‌های رئیس جمهور جدید آمریکا هشدار داد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
 
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: بر این باور هستیم که چون دولت کارنامه قابل قبولی برای ارائه ندارد برخی مدیران گویا موظف شدند از دوقطبی ها استفاده و مسائل حاشیه ای را مطرح کنند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
 
همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب تصریح کرد خاتمی به جای طرح برخی دعاوی مانند آشتی‌ملی، باید نسبت خود را با جریان ضدانقلاب روشن کند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
 
نشست استیضاح وزیر راه‌وشهرسازی در صحن علنی مجلس در حالی آغاز شد که تجمع کنندگان و معترضان به وضعیت نامطلوب مسکن مهر، رأی مثبت خود را نسبت به استیضاح آخوندی اعلام کردند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
با فرمان «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
 
بازخوانی وعده های عمل نشده دولت یازدهم
مقایسه ,وعده ها و اقوال حسن روحانی طی ایام انتخابات در مورد بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم، توزیع عادلانه ثروت ملی،ارتقای جایگاه زنان در جامعه و تربیت نسل جوان جامعه با وضعیت فعلی این حوزه ها گویای عدم موفقیت رئیس جمهور و دولت تدبیر در عمل کردن به وعده های انتخاباتی ایشان است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
وزیر نیرو اذعان کرد حوادث طبیعی مدیریت کشور را بدجور گرفتار کرده و در خوزستان هم کار از ریزگردها گذشته و خاک به این استان هجوم آورده است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
 
متقاضیان مسکن مهر سراسر کشور با تجمع در مقابل مجلس خواستار رای مثبت نمایندگان به استیضاح وزیر راه و شهرسازی شدند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸
 
راقم این سطور از آقای زنگنه تقاضا دارد به ملت ایران بگویند اولا اینکه جنابعالی از توتال «گلایه» داشته باشید یا نداشته باشید، چه تفاوتی به حال منافع ملی می‌کند و ثانیا دقیقا به چه شکلی قرار است از افشای اطلاعات ایران توسط توتال به قطر باخبر شده و آن را در دادگاه ثابت کنید؟
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 
با وجود پایان زمان اعلام شده درباره مرخصی مهدی هاشمی، وی هنوز به زندان برنگشته است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه چند صد بازنشسته در وزارت راه مسئولیت سنگین دارند، گفت:شرکت های وابسته به وزارت راه توسط اعضای خانواده، دوستان و شرکای تجاری وزیر راه اداره می شوند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
 
رئیس مجلس شورای اسلامی بر پیگیری مشکلات مردم خوزستان و سیستان و بلوچستان که با ریزگردها و گردوغبار مواجه شدند تأکید کرد.