آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
رکود بخش‌ ساختمان در یک سال گذشته عمیق‌تر شد. این بخش با رشد منفی ۱۴/۹ درصد مواجه بود.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶
 
مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا گفت ترامپ بر اساس فهرست اقدامات تحریمی تهیه شده از سوی اوباما، به تحریم‌‌های جدید علیه ایران می‌پردازد. گری سیک همچنین تصریح کرد ایران به آزمایشات موشکی ادامه می‌دهد چون آن را بازدارنده و ثقل امنیت ملی می‌بیند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
 
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس از از معطل مانده طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران انتقاد کرد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
 
سرلشکر مصطفی ایزدی گفت: برنامه موشکی ایران مطابق با پروتکل‌ها و معادلات بین‌المللی است و هیچ کشوری نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
 
رئیس جمهور سابق یمن تاکید کرد که تجاوز عربستان به یمن با پشتیبانی اسرائیل و در سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت‌های عربستان صورت می‌گیرد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
 
اوضاع بازار پوشاک اصلا خوب نیست. گفته میشود حضور برندهای خارجی پوشاک در بازار ایران بعد از برجام حتی شتاب بیشتری گرفته است...
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری به فرمایشات اخیر رهبری اشاره کرد و گفت: مسؤولان باید خدمت کنند چرا که مردم گرفتارند و یک مسؤول باید بداند که در مقابل لحظه به لحظه عمر خود و ساعاتی که حقوق می‌گیرد مسؤول است و مردم قدردان مسؤولان تلاشگر نیز هستند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
 
دادستان کل کشور سخنان رهبری را منشوری برای قوه قضاییه دانست و گفت: ما باید روی این ریل حرکت کنیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
 
آن کسانی که نتوانستند موفقیت‌های انقلاب را تحمل کنند و با اقدامات خود، جدایی از انقلاب و نظام را رقم زدند دیگر کسی به دنبال آنها نخواهد رفت، مگر این‌که از اشتباهات خود برگردند و به اشتباهات گذشته خود اعتراف کنند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳
 
مردم از چه گله‌مندند؟
مطالبات و گله‌مندی مردم نشان می‌دهد که آنان از وضع موجود ناراضی هستند. از همین رو جریان انقلابی باید با منظومه انقلابیگری، به دنبال تغییر وضع موجود باشد. باید با انقلاب سوم گله‌های مردم را....
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵
 
مهدی محمدی در کانال شخصی اش طی یادداشتی نوشت: خوزستان امروز يك نماد است. سرزميني كه در خيابان آن از هر دو سه نفر كه دست روي شانه شان بگذاريد يك نفر يا رزمنده است، يا شهيد داده يا وابسته شهيد داده اي است، امروز گرفتار آب و برق است. از خوف آلودگي و رنج گرد و غبار، به خانه پناه مي بردند اما حالا ديگر خانه ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲
 
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، گفت: بالاترین افتخار ما این است که زیر نظر ولایت هستیم و از این منظر برای ما فرقی نمی‌کند که در شلمچه بجنگیم یا در سوریه.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۶
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواهند مساجد مرکز سالمندان باشد گفت: مسجد محوری را می‌توان مهم‌ترین تغییر در رویکرد‌های بسیج در دوره جدید دانست.
چرا لیبرال‌ها دنبال آشتی با نظامند؟
لیبرال‌ها دنبال شخصیتی هستند که بتوانند از رویارویی او با نظام، میوه تضعیف نظام و در نهایت تغییر آن را بچینند ولی اکنون چنین شخصیتی که رویارویی‌اش با نظام چنین هزینه و چنان نتیجه‌ای داشته باشد...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
 
آزادسازی دو شهرک دیگر در شرق حلب ارتش سوریه در شرق فرودگاه نظامی کویرس حلب موفق شد شهرکهای «رسم الکبیر و رسم الکما» را از داعش پس بگیرند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
 
بهانه گیری اروپاییان در برابر تحریم ها
بهانه‌جویی‌های توتال در حالی رخ می‌دهد که مدیران وزارت نفت دولت یازدهم امیدوار بودند با حضور این شرکت فرانسوی در ایران٬ فضای تردید پیرامون ریسک سرمایه‌گذاری در صنعت نفت...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۸
 
جشنواره بین الملل فجر در سطحی که برگزار می شود حتی نمی تواند در حد جشنواره‌های درجه یک منطقه نیز ارتقاء یابد حتی با رایزنی های محمد مهدی عسگرپور در فیاپف.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
 
سه ماه دیگر انتخابات است و رئیس‌جمهور از مردم خوزستان هم رای می‌خواهد. قطعا آن روز روی سفر به خوزستان را ندارد و اگر برود ممکن است با برخورد بد مردم مواجه شود. کما اینکه همین روزها هم در خوزستان مردم می‌گویند که: «آقای روحانی !رای خوزستان را فراموش کن»!
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷
 
طرح دوفوریتی که به عنوان طرح «تامین امنیت برگزاری مراسم رسمی، عرفی و معمولی» توسط عارف و برخی از اعضای اصلی فراکسیون امید به مجلس ارائه شده با توجه به ابهامات و کلی‌گویی باعث نگرانی افکارعمومی شده است.
مردم گله‌مندند؛ مسئولان بگویند چه کرده‌اند؟
حضور پرشور مردم را به حساب گلایه نداشتن آنها از عملکرد مسئولان نگذارید چرا که مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند...