آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
 
وزیر انرژی آمریکا، در بیانیه خود در سالگرد اجرای "برجام" تاکید کرد که گزارش «آژانس بین المللی انرژی اتمی» در تایید پایبندی ایران به تعهدات خود، حاکی از این است که توافق هسته ای ایران و غرب جواب داده است.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دیپلماسی پنهان از سال ۷۰ شروع می‌شود که دنبال برقراری ارتباط امریکا با مسئولین نظام جمهوری اسلامی بودند که آقای ظریف استاد این دیپلماسی پنهان است!
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودند، بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
 
نهمین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با خبرنگاران داخلی و بین‌المللی امروز(سه شنبه) از ساعت ۱۶ آغاز می شود.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از عدم برگزاری نشست‌های این ستاد انتقاد کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
جمهوری اسلامی ایران با هدف مطلع شدن طرف سعودی ازمحورهای مورد نظرکشورمان ، به دعوتنامه وزارت حج عربستان پاسخ داد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷
 
دادسرای فرهنگ و رسانه برای مدیرمسئول نشریه رمزعبور به اتهام انتشار مذاکرات غیر علنی محاکم دادگستری، قرار مجرمیت و جلب به دادرسی صادر کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
 
این روزها بحث دستگیری مفسدان و بدهکاران بانکی بیش از گذشته به گوش می رسد و در آخرین آنها شاه کلید پرونده فساد نفتی به دام افتاده و به کشور بازگردانده شده است.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۳
 
حوزه امنيت و منافع ملي از جمله حوزه‌هايي است كه كمتر كسي را مي‌توان يافت كه نسبت به اهميت و ضرورت آن واقف نباشد...
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰
 
سپاه فجر استان فارس با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس و موسسه خیریه حضرت رقیه (س) جهیزیه ۷۰۰ زوج کم بضاعت را تامین کرده و این مهم در حال توزیع در شهرستان‌های فارس است.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
 
وقتی صحبت از سرمایه گذاری‌ در پروژه‌های نفتی و بنزینی به میان می‌آید اولین شخصی که اسمش به ذهن می‌رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است، اما این بار سرمایه‌گذاری همسر و البته پسر خانم معاون دردسرهایی را برای سرمایه‌گذارانش ایجاد کرده است!
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸
 
از شواهد بسیار چنین برمی‌آید که اردوگاه استکبار و اشرافیت هم‌پیمان آن، فهرستی را از میان برخی شخصیت‌ها برای ترور تهیه کرد. اما این ترور از جنس «ترور نرم» است؛ سربازگیری، گروگان‌گیری، سپر انسانی و ساقط کردن افراد غافل از اعتبار انقلابی به دست خود آنها.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
 
یک روزنامه حامی دولت می‌گوید گویا زور دولتمردان به وزیر صنعت نمی‌رسد که او مجدداً خواستار خروج پتروشیمی‌ها و خوراک آنها از بورس شده است.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
 
«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی‌ اتحادیه اروپا در مقاله ای برای روزنامه ال پاییس اسپانیا بر حفظ توافق هسته ای با ایران تاکید کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۱
 
نظامیان ارتش سوریه ضمن ناکام گذاشتن نفوذ تروریست های «جبهه النصره» به منطقه «مزارع الملاح» در استان حلب، ده ها نفر از آنها را به هلاکت رساندند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
 
وزیر راه دولت اصلاحات خبر خوش را به مردم درباره ایرباس جدید داد. احمد خرم گفت بلیت این هواپیما ۲ برابر خواهد شد.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱
 
یک سایت دولتی افزایش هزینه‌های دولت را به گردن کارمندان و کارکنان دولت انداخت.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸
 
گفته می شود اخیرا برخی از اعضای جریان اصلاحات در جلسه ای تصمیم گرفته اند که از وازه هایی که نشان از معصومیت و قدیس سازی است برای مرحوم هاشمی رفسنجانی استفاده کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
 
رسانه انگلیسی با اشاره به برگزاری رزمایش دریایی امارات و انگلیس آن‌را به نوعی «تهدید علیه ایران» دانست.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۵
 
احمد مسجد جامعی هم از نمایندگی مردم در شورای شهر استعفا داد تا یک جایگاه دولتی را بدست بیاورد؛ استعفایی که برخی آنرا معامله رای مردم با قدرت می دانند.