آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
 
یک روزنامه آلمانی با استناد به نتایج یک نظرسنجی غربی از دلسردی ایرانی‌ها درباره نتایج برجام نوشته و درباره به خطر افتادن این توافق در دراز مدت و در سایه سیاست‌های رئیس جمهور جدید آمریکا هشدار داد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
 
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: بر این باور هستیم که چون دولت کارنامه قابل قبولی برای ارائه ندارد برخی مدیران گویا موظف شدند از دوقطبی ها استفاده و مسائل حاشیه ای را مطرح کنند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
 
همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب تصریح کرد خاتمی به جای طرح برخی دعاوی مانند آشتی‌ملی، باید نسبت خود را با جریان ضدانقلاب روشن کند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
 
نشست استیضاح وزیر راه‌وشهرسازی در صحن علنی مجلس در حالی آغاز شد که تجمع کنندگان و معترضان به وضعیت نامطلوب مسکن مهر، رأی مثبت خود را نسبت به استیضاح آخوندی اعلام کردند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
با فرمان «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
 
بازخوانی وعده های عمل نشده دولت یازدهم
مقایسه ,وعده ها و اقوال حسن روحانی طی ایام انتخابات در مورد بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم، توزیع عادلانه ثروت ملی،ارتقای جایگاه زنان در جامعه و تربیت نسل جوان جامعه با وضعیت فعلی این حوزه ها گویای عدم موفقیت رئیس جمهور و دولت تدبیر در عمل کردن به وعده های انتخاباتی ایشان است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
وزیر نیرو اذعان کرد حوادث طبیعی مدیریت کشور را بدجور گرفتار کرده و در خوزستان هم کار از ریزگردها گذشته و خاک به این استان هجوم آورده است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
 
متقاضیان مسکن مهر سراسر کشور با تجمع در مقابل مجلس خواستار رای مثبت نمایندگان به استیضاح وزیر راه و شهرسازی شدند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸
 
راقم این سطور از آقای زنگنه تقاضا دارد به ملت ایران بگویند اولا اینکه جنابعالی از توتال «گلایه» داشته باشید یا نداشته باشید، چه تفاوتی به حال منافع ملی می‌کند و ثانیا دقیقا به چه شکلی قرار است از افشای اطلاعات ایران توسط توتال به قطر باخبر شده و آن را در دادگاه ثابت کنید؟
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 
با وجود پایان زمان اعلام شده درباره مرخصی مهدی هاشمی، وی هنوز به زندان برنگشته است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه چند صد بازنشسته در وزارت راه مسئولیت سنگین دارند، گفت:شرکت های وابسته به وزارت راه توسط اعضای خانواده، دوستان و شرکای تجاری وزیر راه اداره می شوند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
 
رئیس مجلس شورای اسلامی بر پیگیری مشکلات مردم خوزستان و سیستان و بلوچستان که با ریزگردها و گردوغبار مواجه شدند تأکید کرد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
رکود بخش‌ ساختمان در یک سال گذشته عمیق‌تر شد. این بخش با رشد منفی ۱۴/۹ درصد مواجه بود.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶
 
مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا گفت ترامپ بر اساس فهرست اقدامات تحریمی تهیه شده از سوی اوباما، به تحریم‌‌های جدید علیه ایران می‌پردازد. گری سیک همچنین تصریح کرد ایران به آزمایشات موشکی ادامه می‌دهد چون آن را بازدارنده و ثقل امنیت ملی می‌بیند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
 
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس از از معطل مانده طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران انتقاد کرد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
 
سرلشکر مصطفی ایزدی گفت: برنامه موشکی ایران مطابق با پروتکل‌ها و معادلات بین‌المللی است و هیچ کشوری نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
 
رئیس جمهور سابق یمن تاکید کرد که تجاوز عربستان به یمن با پشتیبانی اسرائیل و در سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت‌های عربستان صورت می‌گیرد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
 
اوضاع بازار پوشاک اصلا خوب نیست. گفته میشود حضور برندهای خارجی پوشاک در بازار ایران بعد از برجام حتی شتاب بیشتری گرفته است...
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری به فرمایشات اخیر رهبری اشاره کرد و گفت: مسؤولان باید خدمت کنند چرا که مردم گرفتارند و یک مسؤول باید بداند که در مقابل لحظه به لحظه عمر خود و ساعاتی که حقوق می‌گیرد مسؤول است و مردم قدردان مسؤولان تلاشگر نیز هستند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
 
دادستان کل کشور سخنان رهبری را منشوری برای قوه قضاییه دانست و گفت: ما باید روی این ریل حرکت کنیم.