آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
 
نماینده سابق مردم تهران در مجلس بیان کرد: امروز فضای سایبری برای نابود کردن جوانان کشور فعال شده است و با غفلت ما جوانان به فحشا و فساد کشیده می‌شوند؛ زیرا دشمنان نظام به دنبال التقاطی کردن اهداف انقلاب هستند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
 
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا ضمن بیان آمادگی کشورش در دفاع از منافع ایالت متحده، از عدم تغییر رویکرد نظامی واشنگتن علیه ایران خبر داد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
 
دولت یازدهم با انگیزه سیاسی، بدون در نظر گرفتن اولویت‌های کشور که به صراحت گفته می‌شود برای آنها «پول نیست»، بدون محاسبه سود و زیان اقتصادی و با استدلال‌ها و توجیه‌های بی‌ربط و فاقد منطق، ۴۰ میلیارد دلار از پول ملت را صرف امری کرد که اولا توسط شرکت‌های خصوصی در حال انجام بود و ثانیا به دلیل همین هزینه،...
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳
 
در حالي كه پس از ساعات اوليه وقوع اين حادثه اتاق فكرهايي در خارج از كشور براي بهره برداري سياسي ازين حادثه به ماموريت ويژه رفتند، عده اي در داخل نيز خواسته يا ناخواسته در مسير طراحي شده آن ها قرار گرفتند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۱
 
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با رد این ایده که باید در مقابل اقدام ترامپ، ایران نیز از ورود آمریکایی‌ها به کشور جلوگیری کند، گفت: این یک پاسخ متقارن است ولی خیلی جالب نیست.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
 
وزیر کشور در ارائه گزارش خود در خصوص حادثه پلاسکو مقررات قانونی در این زمینه را یادآور شد و گفت: به موجب قانون شهرداری‌ها، شهرداری موظف به رفع خطر بناها و تأمین ایمنی شهر است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
 
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
 
حضور رهبرانقلاب بر مزار شهيد مدافع حرم محسن قیطاسلو از تکاوران تیپ ۶۵ نوهد اولین شهیدتیپ نوهد ارتش ایران در سوریه
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
 
فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.
متحجرین و لیبرال‌ها دو روی یک سکه هستند
حقیقت و نورانیت حضرت امام امکان تحریف ندارد/ نسل حاضر به‌جای استناد به خواب‌ها و خاطره‌ها استناد به وصیت‌نامه حضرت امام کنند...
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
 
در یکسال اخیر قراردادهای گسترده با کشور فرانسه به امضاء رسیده که از جمله آنها می‌توان به خرید ۱۱۸ فروند هواپیما، قرارداد پژو و رنو، واگذاری میادین بزرگ نفتی به توتال بدنام و بازسازی فرودگاه مشهد اشاره داشت. واردات ایران از فرانسه هم ۱۱ درصد رشد کرد. اکثر تحلیلگران اقتصادی معتقدند فرانسوی‌ها که اکنون ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲
 
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس از ارائه مستندات اتهامات حسین فریدون به رئیس‌جمهور در قالب نامه‌ای خبر داد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
 
سردار مسجدي گفت: رزمندگان موصل را دور زده و داعش را از پشت محاصره كرده و رابطه عراق و سوريه را قطع كرده‌اند. داعش به طور كامل در محاصره است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
 
نیروهای پلیس آمریکا به یک کودک پنج ساله ایرانی - آمریکایی در فرودگاه دستبند زدند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز اعلام شد که حوزه دفاعی و موشکی کشور قابل مذاکره با هیچ احدی نیست و به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور دفاعی کشور داده نمی‌شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
 
عضو هیات‌رئیسه مجلس نهم ضمن تاکید بر بهره‌برداری از تجربه‌ها در کشور گفت: تنها راه برون‌رفت از اقتصاد نابسامان کنونی کشور اعتماد به جوانان است و اگر با صداقت با مردم سخن بگوییم حتما اوضاع بهتر می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
 
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل، ضمن اقامه نماز و قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
 
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
 
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان‌های آرمان‌گرا و مومن به انقلاب نقش مهم و تاثیرگذاری در نظام اسلامی ایران دارد به‌گونه‌ای که ثبات کشور مدیون این تفکر و جریان است.