آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
 
معاون اول رئیس‌جمهور گفت 40 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داریم.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
"آیا رفع فقر و بیکاری در اختیار نیروی انتظامی و قوه قضائیه است؟باید دستگاه‌های مختلف مسئولیت‌پذیر و پاسخگو باشند و معتقدیم همه در برابر این مسئله مسئول هستند؛ بنابراین دولت برای رفع شکاف طبقاتی موظف به برنامه‌ریزی است".
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
عناصر گروه تروریستی داعش در تلاش برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی در چارچوب عملیات موصل، اقدام به انفجار کردن «پل چهارم» این شهر بر روی رودخانه دجله، کرد.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
رئیس کمیته امداد از ۲.۵ برابر شدن حقوق مستمری بگیران کمیته امداد براساس مصوبه امروز مجلس خبر داد.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
این تردید در اردوگاه اصلاح‌طلبان جدی شده که با توجه به احتمال ریزش گسترده آرای روحانی، آیا در انتخابات 96 از وی حمایت کنند یا جایگزینی برای او بیاورند.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
در حالی که دولت ادعا می‌کرد می‌خواهد برای شفافیت اقتصادی قیمت ارز را تک نرخی کند، بانک مرکزی ارز را 3 نرخی کرده است.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
 
عضو هیات رئیسه مجلس از جلسه این هیات برای بررسی روند رأی‌گیری انتقال شورای عالی سلامت به وزارت بهداشت خبرداد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
 
اقدامات امان الله خان با زور و اجبار انجام می‌گرفت، از جمله در یک مورد اعضای مجلس ملی افغانستان را که از بزرگان و روسای طوایف و قومیتها بودند به بیرون شهر دعوت کرد و در آنجا به آنان دستور داد تا ریشهای خود را بتراشند و لباسهای سنتی خود را کنار گذاشته و با لباسهایی که خود از خارج آورده بود تعویض کنند ...
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر نماینده خوی به سران قوا مبنی بر اینکه از علنی کردن اختلافات بپرهیزند، گفت: البته بنده بی‌تقصیر هستم.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
 
سناتور ارشد آمریکایی با تاکید بر اینکه لغو برجام از سوی دولت ترامپ سراشیبی تندی خواهد بود که باعث ایجاد یک بحران خواهد شد، گفت: انتظار اتخاذ چنین رویکردی را از سوی دولت آینده ندارم.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵
 
پایگاه خبری جماران نوشت: دبیر کل حزب کارگزاران گفت: بارها اعلام کرده‌ام که قصد شرکت در هیچ انتخاباتی را ندارم، مشخص نیست این لیست‌ها با چه هدفی منتشر می‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
 
دبیرکل جبهه پیروان از برگزاری همایش 4 هزار نفری جبهه مردمی نیروهای انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم خبر داد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
 
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت تاکید کرد که عربستان با سیاست‌های خود منطقه خاورمیانه را به هرج و مرج کشانده است.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
 
جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در گفت‌وگو با یک نشریه آمریکایی تأکید کرد که ریاض هیچ نقطه مشترکی برای مذاکره با ایران ندارد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خسارت به راه انداختن سناریوی دشمن مبنی بر تخریب نهاد مقدسی همچون قوه قضائیه جبران ناپذیر است بنابراین همه باید هوشیار باشند که در پازل دشمن بازی نکنند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
نیروهای عراقی در جریان پیشروی های خود در شهر موصل موفق شدند منطقه الغفران واقع در این شهر را به طور کامل آزاد کنند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
پاییز سال 91 مناقشات میان روسای وقت قوای مقننه و مجریه به اوج رسیده بود و هیچکدام هم حاضر به کوتاه آمدن نبودند!
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
رژیم صهیونیستی در یک اقدام تلافی جویانه اعلام کرد که به دلیل موضع ضد اشغالگری سازمان ملل و مخالفت با شهرک سازی در اراضی فلسطینیان،شش میلیون دلار از کمک هایش را به این نهاد در سال 2017 خواهد کاست.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم با اشاره به اعتراف درست رییس جمهور به ناکارآمدی دولت یازدهم در بخش مسکن،گفت:اتمام مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم مدیریت اعتقاد محور و انقلابی می‌خواهد که در ۳.۵ سال اخیر چنین چیزی مشاهده نمی‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم شفافیت مالی مدیران و مخالفت نماینده دولت با این طرح مجلس گفت: دوقطبی سازی از ترفندهایی است که جزو روش‌های انتخاباتی رئیس جمهور است و سعی دارند با نظام دوقطبی‌سازی کنند.