آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
احمد توکلی با بیان اینکه توجه به مستضعفان و محرومان بزرگترین نقطه قوت پس از انقلاب است، گفت: بلای رفاه‌طلبی و اشرافی‌گری گریبان انقلاب را گرفته است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
 
این صحنه‌ها را در کدام کشور فیلمبرداری می‌کنید؟!
در همین جشنواره سی و پنجم فیلم فجر مشاهده کردیم. در اکثر آثار فوق، شاهد کاراکترها و شخصیت‌هایی بودیم که خود و رفتار و سبک زندگی آنها یا اساسا با جامعه ایرانی بیگانه است و یا عمومیت نداشته و تنها در سطح بسیار محدود و در اقشار مشخص و معدودی...
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
 
روزی که همه چیز خلاف انتظار بود. جیرانی با یک فیلم روشنفکرانه برای مخاطب خاص و حمید نعمت اله با یک فیلم متفاوت نسبت به کارنامه کاری اش پا به جشنواره گذاشته بودند. این در حالی است که منوچهر هادی نتوانسته بود یک فیلم قصه گوی متوسط را به مخاطب عرضه کند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸
 
تحلیلگران صهیونیست معتقدند: «ارتش حزب‌الله، بسیار قدرتمندتر از آن چیزی است که ما می‌شناسیم.»
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۷
 
رسانه‌های مختلف آمریکا، رزمایش نظامی ایران را پاسخ قاطع به تهدیدهای ترامپ توصیف کردند. این رسانه‌ها به طور گسترده رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پوشش دادند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۳
 
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: آخرین شیوه دشمن، تعامل و مذاکره است که با انگیزه نفوذ در سیستم و وادار کردن نظام به تسلیم، در دستور کار قرار گرفته است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۸
 
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: جبهه تحول خواهان، ده نامزد پیشنهادی خود را به جبهه مردمی نیروهای انقلاب معرفی می کند.
شاهکاری سینمایی به نام ماجرای نیمروز
با انتقال حقایق آن دوران به این زمان و گرفتن فرصت از کسانی که به ثمر رسیدن تلاش عنودانه‌شان علیه نظام را در پوشیده نگه داشتن آن حوادث و یا تحریف آن می‌دانند، هزینه‌های نظام برای ادامه مسیر انقلاب و عبور از موانع و مشکلات طبیعی و عمدی را به حداقل برسانند....
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
 
در فضای مدیریت فرهنگی مملکت ما، مدیران هیچگاه بازنشسته نمی شوند بلکه از حالتی به حالتی دیگر تبدیل می‌شوند، یعنی از این صندلی به آن صندلی؛ صندلی مدیریت به صندلی کارگردانی و از صندلی کارگردانی به صندلی مدیریت.
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
 
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: آقای ذوالقدر از فرماندهان باسابقه و خوش‌نام سپاه بوده‌ و مدتی است بادرخواست بازنشستگی ایشان نیز موافقت شده است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
 
وزارت کشور بحرین از وقوع یک انفجار در منامه پایتخت این کشور خبر داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران را به عنوان برج امن دیده‌بانی منطقه یاد کرد و گفت: این برج دیده بانی در منطقه‌ای آشوب زده و دچار درگیری، به عنوان یک دموکراسی از امنیت لازم برخوردار است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ناوگان پنجم ارتش آمریکا بخشی از بحرین را اشغال کرده و در صورتی که خطایی از دشمن سر بزند با خاک یکسان می‌شود.
نفوذ فرهنگی جدی است!
وظیفه ما این است که این نفوذ را باور کنیم؛ ما انواع نفوذ سیاسی، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی داریم؛ در سطح فرهنگی کسانی که می‌گویند نفوذی مطرح نیست به وضعیت فرهنگی نگاهی بیندازند...
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۳
 
مشاور وزیر دفاع عربستان سعودی بار دیگر اظهارات خصمانه ریاض علیه ایران را تکرار و از موضع دولت جدید آمریکا در قبال تهران استقبال کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۰
 
تغییر چهره وزیر در آستانه استیضاح
بر خلاف سایر بازدیدهای خود عصبانی و ناراحت به نظر می‌رسید باز هم مکان یابی واحدهای مسکن مهر ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۴
 
سردار شهید حاج سید حمید تقوی‌فر نخستین فرمانده ایرانی است که مردم کشور عراق برای او در محل شهادتش دراین کشور یادمانی نصب کرده‌اند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۳
 
چگونه می‌شود به کسانی که منتظر ارزانی و لغو تمام تحریم‌ها بوده‌اند توضیح داد که قرار است با یک فروند یا اصلا با هزار فروند هواپیما در زندگی آنها معجزه‌ای رخ بدهد؟!
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۸
 
بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) در نامه به اعضای شورای نگهبان اعلام کرد: متنی که با نام برنامه ششم توسعه از سوی مجلس تصویب شده در موارد متعددی دارای تضادهایی آشکار با قانون اساسی و اسناد بالادستی نظام است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ریاست آیت‌الله موحد کرمانی در نشست امروز با مجوز رهبر معظم انقلاب گفت: در این نشست مغایرت مصوبات مجلس باسیاست‌های کلی کشور مشخص شد که به شورای نگهبان ارسال می‌شود.