آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷
 
مقدم‌فر از مطهری خواسته بود نام ۱ نفر از ‌آن ۱۱۰ نفر که مدعی شده بود در سال ۸۴ به خاطر دخالت در انتخابات محکوم شده‌اند را ببرد، پاسخ عجیبی داد.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴
 
نیروهای عراقی از شب گذشته تمرکز خود را برای پیشروی به سمت فرودگاه بین‌المللی موصل گذاشته‌اند و درگیری‌ها در اطراف این فرودگاه بشدت جریان دارد.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
 
حجت الاسلام علوی گفت: دشمن از هر حربه ای از جمله جلیقه انفجاری ساخت بمب و بمب گذاری خودرو استفاده کرد ولی همه اینها خنثی شد.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹
 
هنوز هم خیبری هستیم!
بنویس، ما در هور و مجنون و طلائیه برای انقلاب چیزی کم نگذاشتیم، بنویس صدام جزایر را شخم زد اما ما پا پس نکشیدیم... چون امام گفت! بنویس ای مردم شما هم از دفاع از انقلاب پا پس نکشید، بنویس بچه ها هنوز در هور منتظر ما هستند! نامردی نکنید ...
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷
 
یک روزنامه آمریکایی پیش‌بینی کرد انفعال دولت روحانی در ماجرای تحریم‌های ویزایی علیه شهروندان ایرانی، به ضرر وی در انتخابات تمام شود.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳
 
مهمانی شام ناطق نوری برای جمعی از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به تعویق افتاد.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
 
«به خاطر زیان ۵ هزار میلیارد تومانی بازگشایی نماد بانک‌ها، ۱۶۰۰ میلیارد تومان از ارزش سهام اقشار ضعیف کم شد».
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷
 
نمایندگان مردم خراسان جنوبی در واکنش به اظهارات اخیر استاندار خراسان‌جنوبی در جمع هنرمندان با ابراز نگرانی از سخنان وی تاکید کردند: شادی مردم خراسان‌جنوبی با رفع مشکلات معیشتی، بیکاری و انتقال آب رقم می‌خورد.
آمادگي هدف قرار دادن راکتور اتمی ديمونا را داریم!
تهدید نظامی ایران جنگ روانی برای فشار بر رهبری ، دولت ، مسئولان و مردم ایران است تا امتیاز بدهند یا از اصول و ارزش های خود عقب نشینی کنند. چرا که درحال حاضر امریکا در شرایطی قرار ندارد ...
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵
 
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره سخنرانی رهبر معظم انقلاب در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین دو موضوع «جعلی» و «ناپاک» خواندن رژیم صهیونیستی توسط آیت‌الله خامنه‌ای را برجسته کرده است.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴
 
همایون یوسفی با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب درخصوص مسائل و مشکلات استان خوزستان گفت: ما از جانب مردم خوزستان از عنایات ویژه ایشان و دغدغه‌ای که نسبت به مشکلات خوزستان دارند تشکر می‌کنیم و امیدواریم با عنایت ویژه رهبری و فضایی که به واسطه نظرات ایشان به وجود آمده مشکلات خوزستان به طور ویژه ...
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
 
حاج عبدالرضا هلالی درباره حال و روز این روزهای خوزستان، نامه سرگشاده ای خطاب به رییس جمهور نوشت.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
 
مقام معظم رهبری در سخنان خود، با تأکید بر سیاسی و جریانی نبودن مسأله مقاومت اسلامی، از انتفاضه سوم و لزوم استیفای حقوق مردم مظلوم فلسطین سخن گفتند.
جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رود
کنفرانس شما در یکی از سخت‌ترین شرایط جهانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود و منطقه ما که همواره پشتیبان ملت فلسطین در مبارزات آن علیه یک توطئه جهانی بوده است، این روزها دستخوش ناآرامی و بحران‌های...
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
 
سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۱ از انجام موفقیت آمیز مرحله دوم رزمایش با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خبر داد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲
 
سخنگوی وزارت امورخارجه، با اشاره به سخنان مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی در اجلاس امنیتی مونیخ علیه ایران گفت: هم‌سویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره جمهوری اسلامی ایران امری تصادفی نیست.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
 
سخنگوی ناجا از تشکیل قرارگاه انتخابات با توجه به در پیش‌ِرو بودن انتخابات شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری، خبر داد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
 
دبیر کل جبهه پایداری با اشاره به برنامه های این جبهه برای انتخابات آتی، گفت: ارزیابی اولیه حدود بیست نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری بر اساس شاخص ها در جبهه پایداری آغاز شده است.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
دیگر سؤالی از این دولت نداریم!
از این دولت و با این وضع، اساسا سوالی هم برای پرسش باقی می‌ماند که شما مجازات زندان برای پرسش کننده در نظر بگیرید؟! آن هم با قید دوفوریت؟ ما و مردم و دولت اعتدال؛ چه سوال دیگری؛ چه جواب دیگری؟!...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴
 
حوالی ساعت ۲ ظهر است. خاک تمام فضا را پوشانده است و چشم به سختی می‌تواند تا فاصله ۵۰ متری را تشخیص دهد. سخت می‌شود نفس کشید. خورشید توان درخشیدن ندارد و زورش به خاکی که جلویش را گرفته است، نمی‌رسد. انگار نه انگار که اینجا اهواز است و خورشید باید در این ساعت به تن زمین وحشیانه بتازد.