آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
 
رئیس اسبق سازمان صداوسیما از برنامه‌اش برای انتخابات سال آینده و دشواری‌های حسن روحانی در مسیر باقی‌مانده تا اردیبهشت ۹۶ می‌گوید.
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
 
یکی از مراجع تقلید گفت: در سریال معمای شاه نباید برای نمایش فساد جنسی دربار همه چیز را به نمایش گذاشت و یا زنان را با این جلوه‌ها در معرض عموم قرار داد و از موسیقی‌های آنچنانی استفاده کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
 
در گزارش نشست خبری روز سه شنبه ۲۸/۱۰/۹۵ رئیس جمهور محترم آمده است:«رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه چه اشکال دارد مردم ما یک هواپیما سالم و تمیزسوار شوند گفت: انگار برخی می خواهند هواپیمای کهنه سوار شوند خب کهنه اش را هم داریم ، آن‌ها سوار شوند.»
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
 
ساختمان تجاری پلاسکو به دلیل فرسودگی فرو ریخت. احتمال افزایش مصدومان این ریزش وجود دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
 
شرکت رنو اعلام کرد: به لطف برجام و افزایش فروش خودرو به ایران در مجموع فروش کلی‌اش 13.3 درصد رشد داشته که رکورد جدیدی در سال ۲۰۱۶ است.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
 
نوروزی گفت: در برجام موارد خاصی داریم که از دید بنده به عنوان یک نماینده مجلس پنهان مانده و حقیقتا نمی‎دانیم که آقایان دولتی چه تصمیماتی را در برجام گرفته‎اند؟
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
 
عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان مرکزی، گفت: هیئت نظارت بر انتخابات از ورود افراد مسئله‌دار به شوراها جلوگیری می‌کند.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
 
نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: دولت جدیت باید داشته باشد و برای سلامت مردم و توسعه مترو بکوشد و بهتر است تحریم‌ها را بهانه نکند،به نظر می‌رسد حتی برای کاهش آلودگی باید از نان شب بزند چون سلامت مردم به خطر افتاده است.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
 
در حالی بخش زیادی از کارگران در کلان شهرهایی مثل تهران باید با روزی ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان امرار معاش کنند که به نظر می رسد فاصله درآمدی برخی اقشار در این شهرها با خط فقر، نجومی شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
 
محمود علیزاده طباطبایی، وکیل مهدی و فاطمه هاشمی گفت و گوی تفصیلی با روزنامه شرق انجام داده است که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید: سابقه آشنایی شما با مرحوم آیت‌الله هاشمی به چه زمانی بازمی‌گردد؟ سابقه آشنایی و ارتباطم با آقای هاشمی به حضورم در مدرسه رفاه و کمیته استقبال از امام بازمی‌گردد. ...
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
 
جزئیات جدید از تخلف مرتضی الویری در مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
اطلاعیه روابط‌عمومی هفته‌نامه یالثارات‌الحسین علیه‌السلام
هفته‌نامه یالثارات به دلیل لزوم بازتوانی‌مجدد تا اطلاع ثانوی چاپ و منتشر نمی‌‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو: وزارت صنعت با دست‌چین کردن عده‌ای معدود از واردکنندگان بدون مجوز، بازار واردات خودرو را به انحصار و فساد سوق می دهد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
یک مقام مسئول در وزارت رفاه، از قطع یارانه حدود یکصد هزار نفر در دی ماه خبر داد و گفت: حذف یارانه اقشار پردرآمد طبق قانون تا حداکثر 24 میلیون نفر ادامه می یابد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
علی شمخانی با بیان اینکه هیچ دعوت مشترکی برای حضور آمریکا از سوی سه کشور مبتکر نشست آستانه به عمل نیامده و آمریکا در این نشست نقشی نخواهد داشت، از احتمال دعوت از آمریکا بعنوان ناظر توسط دولت میزبان خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 
عباسعلی کدخدایی در گفتگوی متفاوتی که با سیدعلی ضیاء داشت، درباره تماشای «یتیم خانه ایران» در سینما، میزان حقوق و اینکه بادیگارد ندارد اما فیلم «بادیگارد» را دیده است سخن گفت.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 
اینکه چطور سخنگوی یک وزارتخانه مهم آنهم وزارت خارجه در حضور رسانه‌ها موارد خلاف واقع و خلاف سخنان وزیر را ابراز می‌دارد، سئوال مهمی است که باید به آن پاسخ داده شود.
«ثریا» تعطیل نشده است، مثل فردو مثل اراک
تهمت تعطیل کردن ثریا به مدیران صدا و سیما و یا دولتمردان، تهمت بزرگ و بی اساسی است. ‌ثریا تعطیل نشده است. به ثریا گفته اند باید مثل سایت فردو از این به بعد فقط علمی باشد.‌..
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
 
پذیرش نظام سیاسی مقتدر ایران اسلامی در منطقه بسیار مهم غرب آسیا با منافع دولت استکباری آمریکا به هیچ عنوان سنخیت و سازگاری نداشته و این ضدیت،‌ در نقشه راه ظالمانه این کشور در جهان ریشه دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
 
قاضی‌پور با اشاره به فساد مالی خانواده معصومه ابتکار، گفت: محافظان شخصی رئیس سازمان محیط زیست در برابر حکم قانون ایستادند و اجازه‌ی دستگیری فرزند و شوهر او را ندادند.