آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
 
سناتور ارشد آمریکایی با تاکید بر اینکه لغو برجام از سوی دولت ترامپ سراشیبی تندی خواهد بود که باعث ایجاد یک بحران خواهد شد، گفت: انتظار اتخاذ چنین رویکردی را از سوی دولت آینده ندارم.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵
 
پایگاه خبری جماران نوشت: دبیر کل حزب کارگزاران گفت: بارها اعلام کرده‌ام که قصد شرکت در هیچ انتخاباتی را ندارم، مشخص نیست این لیست‌ها با چه هدفی منتشر می‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
 
دبیرکل جبهه پیروان از برگزاری همایش 4 هزار نفری جبهه مردمی نیروهای انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم خبر داد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
 
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت تاکید کرد که عربستان با سیاست‌های خود منطقه خاورمیانه را به هرج و مرج کشانده است.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
 
جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در گفت‌وگو با یک نشریه آمریکایی تأکید کرد که ریاض هیچ نقطه مشترکی برای مذاکره با ایران ندارد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خسارت به راه انداختن سناریوی دشمن مبنی بر تخریب نهاد مقدسی همچون قوه قضائیه جبران ناپذیر است بنابراین همه باید هوشیار باشند که در پازل دشمن بازی نکنند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
نیروهای عراقی در جریان پیشروی های خود در شهر موصل موفق شدند منطقه الغفران واقع در این شهر را به طور کامل آزاد کنند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
پاییز سال 91 مناقشات میان روسای وقت قوای مقننه و مجریه به اوج رسیده بود و هیچکدام هم حاضر به کوتاه آمدن نبودند!
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
رژیم صهیونیستی در یک اقدام تلافی جویانه اعلام کرد که به دلیل موضع ضد اشغالگری سازمان ملل و مخالفت با شهرک سازی در اراضی فلسطینیان،شش میلیون دلار از کمک هایش را به این نهاد در سال 2017 خواهد کاست.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم با اشاره به اعتراف درست رییس جمهور به ناکارآمدی دولت یازدهم در بخش مسکن،گفت:اتمام مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم مدیریت اعتقاد محور و انقلابی می‌خواهد که در ۳.۵ سال اخیر چنین چیزی مشاهده نمی‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم شفافیت مالی مدیران و مخالفت نماینده دولت با این طرح مجلس گفت: دوقطبی سازی از ترفندهایی است که جزو روش‌های انتخاباتی رئیس جمهور است و سعی دارند با نظام دوقطبی‌سازی کنند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
 
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران گفت: لایحه اعتراض به رای دادگاه عمومی اتحادیه اروپا در ارتباط با پرونده تحریم مجدد شرکت ملی نفتکش ایران، در نوامبر سال ۲۰۱۶ به منظور اثبات غیرقانونی بودن این تحریم و در راستای سیاست‎های کلان شرکت، تسلیم این دادگاه شد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
 
رئیس سابق فدراسیون های کشتی و والیبال بااشاره به اینکه باید از مدیران با تجربه و تازه نفس در اداره امور کشور استفاده کرد گفت:با چنین چشم اندازی می توان آینده جبهه مردمی را مثبت پیش بینی کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
مقامات و محافل کارشناسی و رسانه ای رژیم صهیونیستی از نگرانی خود درخصوص قدرت بالای موشکی حزب الله سخن گفته و اذعان کردند که جبهه داخلی این رژیم دچار سستی است.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
یک محموله بزرگ حاوی ۵ کانتینر از تجهیزات خاص رایانه‌ای و تصویربرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهر تهران کشف شد؛ در این عملیات تعدادی سرورهای پرقدرت شناسایی شد که برای مصارف خاصی همچون پشتیبانی سامانه‌های بزرگ استفاده می‌شود.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
ترکیه با قرار دادن مرزهای خود به تروریست‌هایی که توسط آل سعود پرورش داده شده‌اند برای ورود به سوریه، منافع اقتصادی خود را دنبال کرد و در این میان تنها مردم سوریه هستند که در میان بلندپروازی‌های نوعثمانی‌گری اردوغان و اندیشه تند وهابیت می‌سوزند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
آمریکا ۳۰۰ تفنگدار دریایی خود را برای مشاوره و حمایت از نیروهای امنیتی افغان به ولایت هلمند در جنوب افغانستان اعزام خواهد کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
تحلیل پیامدهای مثبت و منفی طرح شفافیت حقوق مدیران در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دو طیف اصولگرا و اصلاح طلب امشب به برنامه نگاه یک می آیند.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
 
هفته نامه یالثارات شماره ۸۶۱
فایل pdf نشریه را می توان در فایل ضمیمه در قسمت سمت راست صفحه مشاهده کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
هفته نامه یالثارات شماره ۸۶۰
فایل pdf نشریه را می توان در فایل ضمیمه در قسمت سمت راست صفحه مشاهده کرد.