آرشيو خبر
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
 
وزیر جهاد کشاورزی دلیل زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی را پیش آمدن موضوع اعمال تحریم و رکود حاکم بر بازار عنوان کرد و گفت: جیب‌ها روز به‌روز خالی‌تر و هزینه‌ها سنگین‌تر شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
 
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت استان تهران با انتقاد از روند کند آزادسازی سهام عدالت، گفت: تا سال ۹۴، ۲۷ هزار میلیارد تومان از مطالبات سهام عدالت از طریق منابع حاصل از سود آن تسویه شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۹
 
کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: یک مقام ارشد نظامی رژیم صهیونیستی با تأکید بر اینکه ایران مهمترین تهدید برای این رژیم است، گفت: تهدید اصلی در سوریه، قوت گرفتن ایران و حزب‌الله در این کشور پس از خروج قدرت‌های بزرگ است.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
 
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای عراقی توانسته‌اند کنترل ۷۰ تا ۸۰ درصد بخش شرقی موصل را از داعش بازپس‌گیرند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
 
افراطیون مدعی اصلاحات مایل به تکرار بازی دوگانه و مزورانه خود با روحانی پس از درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی هستند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
 
کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: رئیس دیوان محاسبات منشأ پرداخت‌های نجومی را ضعف کنترل‌های داخلی یا بی‌اعتقادی برخی مدیران به این کنترل دانست.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری بابیان اینکه امروز اداره دنیا در دست اراذل است، گفت: دشمنان به دلیل وجود نیروهای مسلح قوی و پرتوان جرأت دست‌اندازی به کشور ما را ندارند.
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
 
بااقدام به موقع دانشجویان انقلابی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان سوءاستفاده فتنه‌گران از درگذشت حجت‌الاسلام هاشمی‌ رفسنجانی خنثی شد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱
 
مادر شهید احمدی روشن گفت: حضرت آقا خامنه ای گفتند شهید احمدی روشن دارای دو وجه است هم اینکه عالم و دانشمند بودند و هم اینکه مومن و متعهد و ایشان دارای دو بال می باشد که در روز قیامت شما را هدایت می کنند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
 
یک روزنامه آلمانی در آستانه تحویل رسمی پست ریاست جمهوری آمریکا از اوباما به ترامپ به بررسی نتایج هشت سال ریاست جمهوری اوباما پرداخته و از امیدهایی که به یأس تبدیل شد خبر داد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
 
دبیر شورای نگهبان در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی توسعه‌ای را اعلام کرد.
برخی پشت میزنشین‌ها بیکار نامرئی هستند
نهادها به صورت جداگانه کار می‌کنند، یکی از مثال‌ها حقوق‌های نجومی است. دولت...
مسئول و موظفیم و باید روشنگری کنیم
ما در دوران دفاع مقدس حتی یک ناسیونالیست لائیک‌ ندیدیم که به خاطر ارزش‌هایی که به آن علاقه دارد، به جبهه بیاید و بجنگد. امروز وقتی که وصایای شهدا را می‌بینیم متوجه...
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
 
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در جلسه درس خارج خود از تعلل دستگاه های ذیربط در رسیدگی به حقوق های نجومی انتقاد و تصریح کرد که این مساله وجدان جامعه را جریحه دار کرده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
 
در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت مقرر شد مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسئولان حج عربستان درباره حج سال 1396 فراهم شود.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰
 
آنچه مد نظر برخی از فعالین سیاسی اصولگراست تحت عنوان وحدت گفتمانی مطرح می شود و ذیل آن نیز گفته می شود که با حضور مدافعان و یا ساکتین برجام اجماع نتیجه بخش برای حذف مشی لیبرال از قوه مجریه نتیجه بخش نخواهد بود و یا در ادامه کسب قدرت موفقیت حاصل نخواهد شد، این گزاره ای است که نیاز به بررسی جدی دارد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
 
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در حسینیه امام خمینی (ره) از سوی رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
 
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درخواست استیضاح عباس آخوندی وزیر راه همچنان امضاهای کافی را دارد، گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو نیز با ۴۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
 
معاونان وزیر خارجه ایران و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از آغاز ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین به رایزنی پرداختند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
 
در ادامه اجرای توافق هسته‌ای گروه ۱+۵ با صادرات اورانیوم به ایران موافقت کرد.