داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132621
نوبرانه های مدیریت در خوزستان
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
باید دولت به این معضلات و کاستی های استان ورود کند!این دولت که مدعی بود کاربلد است و خود ژنرال مدیریت می دانند،اگر این شیوه مدیریت است که باید عرض کنیم که یک آبدارچی بهتر مدیریت می کند تا برخی از این آقایان!

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله ، بحران بی آبی و بی برقی و قطع شدن خطوط ارتباطی عملا از اوایل بهمن زندگی روزمره مردم را در استان خوزستان مختل کرده است و مدیران این استان سردر گم مانده اند.
اوج این بحران از روز شنبه 23 بهمن آغاز شد ،کارمندان اهواز در حالی به سرکار می روند که نه آبی هست و نه برقی.

خبرگزاریها اعلام کردند که از ساعات اولیه امروز برق قریب به ۹۰ درصد مرکز استان خوزستان قطع است و اداره آب اهواز نیز اعلام کرده است حال که برق قطع است،آب نیز قطع می گردد یعنی تصفیه خانه های یک و دو که ۹۰ درصد آب اهواز را تامین می کنند!

علت این قطعی نیز رطوبت و گرد وخاک عنوان شده است.

مدتی است که مرکز استان علاوه بر خاک و هوای آلود و باران اسیدی،اکنون مشکل قطع آب و برق نیز بدان اضافه گشته است.

بر همه اینها ضعف مدیریت و وعده های توخالی و سوراخ مدیران استان در خصوص مدیریت بحران را نیز بدان اضافه نمایید.

مردم خاک را تحمل کنند، باران اسیدی را چاره نمایند،بیکاری جوانانشان را تحمل نمایند....
قطع آب و برق را چگونه چاره اندیشی کنند؟!

برای خاک و باران از خانه بیرون نیایند برای قطع آب و رفع حاجات چکار کنند؟!
مدیریت در مرکز استان این باشد خدا به دیگر نقاط استان رحم کند! اگر بحرانی در دیگر شهرهای استان واقع شود مردم به که روی آورند؟!

آیا برعکس دیگر استانهای کشور که مسیر پیشرفت را در پیش گرفته اند، در استان ما مسیر پسرفت در جلوی مدیران ترسیم شده است؟!آیا مردم برای زندگی در مرکز استان باید شیوه ۱۰۰ سال قبل را که آب و برق نبود را تجربه نمایند؟! اصولا حقوق شهروندی مدنظر دولت حقوقدانان برای ما نیز تعریف شده است؟!

زمان جنگ و بمباران شهرها نیز اینگونه وضعیتی را مردم به یاد ندارند!

کارمندی می گفت: دیگری ما نیز مثل بچه های دبستانی هرموقع خاک آمد باید منتظر باشیم تا به دلیل قطع آب و برق ادارات تعطیل شویم و یا به اداره برویم و بعد اعلام تعطیلی کنند!!

آقایان ستاد بحران خوزستان درکشان از قطع یکباره و بدون اطلاع آب و برق ۹۰ درصد یک شهر برای چندین ساعت چیست؟!

بار اول که قطع برق در مرکز استان قریب به سه هفته پیش اتفاق افتاد توجیهات را مردم قبول کردند اما ادامه این روند را آقایان چگونه توجیه می کنند؟!

واقعا این نوع مدیریت نوبرانه است! احساس می شود کوچ اجباری از استان آبا و اجدادی، در مخیله برخی بالادستی ها رخنه کرده است؛ استان را به امان خدا سپرده اند و خوزستان را فقط برای نفت و گاز و وعده های توخالی می خواهند....

باید دولت به این معضلات و کاستی های استان ورود کند!این دولت که مدعی بود کاربلد است و خود ژنرال مدیریت می دانند،اگر این شیوه مدیریت است که باید عرض کنیم که یک آبدارچی بهتر مدیریت می کند تا برخی از این آقایان!

مردم ما مردمی فهیمی هستند، حساب مدیران ضعیف را از پیکره نظام اسلامی جدا می دانند و این را می شود از حضور حماسی این مردم در راهپیمایی دیروز(۲۲بهمن) دید. لذا این نامهربانی ها و این ضعفها لایق این مردم باوفا و انقلابی خوزستان نیست.

دولت باید مانع دلگیری و ناراحتی این مردم شود! نمایندگان استان باید از وزرای نیرو و کشور بازخواست کنند!

قدری وجدان، قدری شجاعت در مسئولیت، قدری یقه دری برای مردم!

*  پلاک