داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 1415
۸ نظر
عباس اميري درگذشت
شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۲۰
 
عباس اميري كه ساعتي پيش از مسير رشت به طرف فومن در حركت بود، در اثر واژگوني خودروي پيكان حامل وي و برخورد اين خودرو با يك درخت جان خود را از دست داد.
عباس اميري بازيگر توانمند كشورمان صبح امروز در سانحه تصادف رانندگي در مسير رشت ـ فومن جان خود را از دست داد.

به گزارش فارس از رشت، عباس اميري كه ساعتي پيش از مسير رشت به طرف فومن در حركت بود، در اثر واژگوني خودروي پيكان حامل وي و برخورد اين خودرو با يك درخت جان خود را از دست داد.

اين بازيگر توانمند گيلاني در حال بازي در تله فيلمي در فومن بود كه از ۱۰ روز گذشته كليد خورده بود و در اين مدت همواره در مسير مذكور در تردد بود.

از آنجا كه مادر اميري در رشت زندگي مي‌كرد وي براي ديدن مادرش شب گذشته به رشت رفت و صبح امروز در مسير بازگشت به فومن در منطقه جمعه‌بازار در اثر سانحه رانندگي به ديار باقي شتافت.

غزل
۱۳۸۹-۱۲-۱۰ ۲۰:۳۱:۴۰
واقعا با شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم و به خانواده محترمشان تسلیت میگم. اقای امیری زود بود صحنه را ترک کنه. خانواده ایشون باید از راننده و تهیه کننده شکایت کنن.
روحش شاد
حمزه
۱۳۸۹-۱۲-۱۰ ۱۳:۰۴:۴۵
هنوز باورم نمیشه سال1383باهم همکار بودیم خیلی دوستداشتنی بود مهربون ویه معلم هنوز صدای مهربونش که میگفت سلام حمزه جان چطوری خاری ریکا روحش شاد
تینا
۱۳۸۹-۱۲-۱۰ ۱۳:۰۰:۰۰
واقعا" از این اتفاق ناراحتم.. هنرمند بزرگی مثل ایشون باید با همچین ماشینی حمل بشن؟! ماشینی که الآن حتی به عنوان تاکسی هم افت داره سوارش شی..!
واقعا" متاسفم..
یوسف
۱۳۸۹-۱۲-۱۰ ۱۰:۴۵:۴۶
خیلی خیلی متاسفم. چرا باید این هنرمند بزرگ با یه همچین ماشینی سر صحنه بره؟ اگه بعضی جوجه بازیگرها بودند باز سوار پیکان اسقاطی می شدند؟ ایشون جونشون رو سر عشق به مردم و هنر متعهدشون گذاشتند. خدا غریق رحمتشون کنه.
محمد
۱۳۸۹-۱۲-۰۹ ۱۲:۵۶:۴۹
سلام
روحش شاد یادش گرامی یک مرد فوق العاده خوب بود
ولی حیف
من همین الان دارم از تشیع جنازش میام تو تازه آباد در رشت قطعه هنرمندان دفن کردن خیلی شلوغ بود نشد سر مزارش بریم انشا الله سوم یا هفتم یا چهلم ولی چیزی نمیشه گفت فقط اینکه تو نقش خودش در سریالهای مختلف اسطوره ای بود 
گلی
۱۳۸۹-۱۲-۰۹ ۰۲:۳۵:۲۴
به نظر من خانواده ی امیری باید حتماً از تهیه کننده و راننده شکایت کنند که با ندانم کاری خودشون موجب از دست رفتن این هنرمند محبوب شدند. هرچند مرگ حقه ولی افراد باید پاسخگوی اعمال خودشون باشند. ایشون هنوز می تونست سالها کار بکنه و بالای سر زن و فرزندش باشه.
من یک مصاحبه از تهیه کننده این فیلم خوندم که به جای ابراز تاسف و همدردی با مردم و خانواده اون مرحوم، فقط سعی کرده بود از خودش سلب مسئولیت بکنه و ادعا می کرد که تصادف چندان شدید نبوده و ایشون بر اثر عارضه قلبی فوت کرده!
والا اون ماشینی که ما دیدیم هر موجودی هم توش بود جون سالم به درنمی برد. خیلی از تصادفات هستند که یک نفر فوت می کنه و بقیه سرنشینان زنده می مانند. پس در این صورت باید گفت تصادف شدید نبوده و طوری نشده؟!!! یعنی جون یک انسان انقدر بی ارزشه؟!!! این آقای تهیه کننده اگه می خواستند برای خودشون سرویس بگیرن، باز هم سوار این لگن می شدند؟
۱۳۸۹-۱۲-۰۸ ۰۹:۰۲:۴۸
اذاقه الله الجنه وطاب ثراه
باقر
۱۳۸۹-۱۲-۰۷ ۲۱:۴۴:۴۲
کاش می شد لحظه هارا پس گرفت
روحش شاد